sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Zeytin Ağacı dizisinden fragman ve yeni fotoğraflar

Zeytin Ağacı dizisinden fragman ve yeni fotoğraflar
duyarlı resimler

Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz gibi isimlerin başrolde olduğu Zeytin Ağacı dizisinden fragman ve yeni fotoğraflar geldi.

Ayvalık’ta geçen ve üç arkadaşın geçmişin yüklerinden kurtularak özgürleşme hikayesini anlatan Zeytin Ağacı’nın fragmanı ve yeni görselleri paylaşıldı.
ZEYTİN AĞACI FRAGMANI (TIKLA OKU)KONUSUAda (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir.Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.Dizinin kadrosunda ayrıca Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel ve Umut Kurt rol alıyor.Zeytin Ağacı, 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te seyirciyle buluşacak.İşte diziden diğer kareler…

5
Cevap bırakın