sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Usta sanatçı Sezen Aksu 68 yaşında: Benim, senin, hepimizin Sezen Aksu’su o…

Usta sanatçı Sezen Aksu 68 yaşında: Benim, senin, hepimizin Sezen Aksu’su o…
duyarlı resimler

‘Sen Ağlama’dan ‘Geri Dön’e ‘Beni Unutma’dan ‘Tutuklu’ya hepimizin hayatına dokunan onlarca şarkıya imza atan Sezen Aksu 68. yaşını kutluyor. Sanat dünyasının ünlü isimleri de Aksu’nun doğum gününe özel mesajlar paylaşıyor.

Sezen Aksu, 1975’te çıktığı müzik yolculuğunda Onno Tunç ve Aysel Gürel’le birlikte yaptığı şarkılarla zirveye ulaştı. Aksu, ‘Sen Ağlama’dan ‘Geri Dön’e ‘Beni Unutma’dan ‘Tutuklu’ya hepimizin hayatına dokunan onlarca şarkıya imza atttı.
‘MİNİK SERÇE’ SEZEN AKSU 68 YAŞINDA (TIKLA İZLE)SEDA SAYAN”Doğum günün kutlu olsun KRALİÇE. Halk ozanı kocaman yürekli Sezen’im sen iyi sağlıklı ve varool”GÜLBEN ERGEN”Dağ gibi bir kadındır o.Kitap gibi.Can gibi.Yoldaş gibi tüm sevinçlere, kederlere, doğumlara, ölümlere şahit…Dokunmadan el tutandır oKulağından kalbine uzanan yoldur oBenim, senin, hepimizin Sezen Aksu’su o…İyi ki doğdun, ama iyi ki…”BETÜL DEMİRMABEL MATİZ”Her yaşımın ışığı.İyi ki doğdun hocam, yol gösterenim, canım Sezen.Gönlünce, pırıl pırıl bir yaş dilerim.”Matiz, bir de yıllar önce kalema alınan bir yazıyı Instagram hesabından yayınladı.

9
Cevap bırakın