sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Türk iş insanında Chelsea açıklaması: Teklif için Abramoviç’in onayını bekliyoruz

Türk iş insanında Chelsea açıklaması: Teklif için Abramoviç’in onayını bekliyoruz

Sohbet Girişi

 
 

SON DAKİKA: Reuters’a konuşan AB Grup Holding’in başındaki Türk iş insanı Muhsin Bayrak, Chelsea futbol kulübünün alımı öncesinde Abramoviç’in onayını bekleyeceklerini söyledi. Muhsin Bayrak İngiltere’nin Chelsea kulübüne son gün olan Cuma’ya kadar teklif vermeye hazırlandıklarını söyledi.

Son dakika haberi! Rus milyarder Roman Abramovich, sahibi olduğu İngiltere’nin köklü kulüplerinden Chelsea’yi 27 Şubat’ta satışa çıkarmasının ardından kulüp yetkilileri ile temasa geçen Bitlisli iş insanı Muhsin Bayrak, Reuters’a açıklamalarda bulundu. 

AB Grup Holding’in başındaki Türk iş insanı Muhsin Bayrak, Chelsea futbol kulübünün alımı öncesinde Abramoviç’in onayını bekleyeceklerini söyledi. Muhsin Bayrak İngiltere’nin Chelsea kulübüne son gün olan Cuma’ya kadar teklif vermeye hazırlandıklarını söyledi.

MUHSİN BAYRAK KİMDİR?

Aslen Bitlisli olan Muhsin Bayrak, Türkiye sanayisinin önde gelen iş insanlarından birisi olarak tanınıyor. 1990’lı yıllarda ailesiyle birlikte İstanbul’a göç eden Muhsin Bayrak, eğitimini burada tamamladı. İnşaat mühendisliği bölümünden mezun olan Muhsin Bayrak, 1999 yılında AB Grup Holding şirketini kurdu.

Yunanistan’da elektrik santrali bulunan ve Atina Marinası’nı da inşaa eden Muhsin Bayrak, yurt dışı ve yurt içinde önemli projelere imza attı.

KaLpSizZz 61
Cevap bırakın