Sohbetseninle

Liva     27-05-21     Chat, Sohbet, Sohbet siteleri     , , , , , , , , , , , , ,      296 Defa Okundu

Sohbetseninle ile herkese merhaba. Şimdi sizlere yep yeni bir sohbet mekanı adresinden bahsedeceğim.
Daha önce bir ortaklıkla kurulan sohbet seninle adresi.
Pandemisiydi, ekonomik kriziydi, depremler ve seller, birçok doğal afetler yaşanan şu zamanların can sıkıntısı ve moral bozukluğunu atmak için bir çare aranan sohbet siteleri adreslerine yeni bir yüz burası.

Bir an evvel yaşadıkları olayları geride bırakmak isteyen insanlarla dolu sohbet alanları. Sosyal hayatını sıfırlamış iş dışında kalan vaktinin neredeyse tamamını sohbet sitesi içinde geçirenlere harika bir mekan bu adres.
Tamamımızın  neredeyse evlerine kapandığı bu zamanlarsa güzel vakitlere chat sitelerinde imza atabilirsiniz.
Kitap okuyarak, müzik dinleyerek ve birde facebook sohbet sitesinde risk alarak geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli bir nick alarak makara sohbete çevirebilirsiniz.

Sohbetseninle

Sohbet seninle adresimiz de kimler var şöyle bir göz atalım. Sitemiz kurucularından KaLpSizZz var. Gizemli biri sanki henüz tam çözemedim. Galiba yeterli sohbet etmedim.
Mesela yine eski ortamlarımızdan olan Dahaka var. Zaman zaman ziyaret eden. Harika bir dj aynı zamanda fazlasıyla tanınan birisi. Yakışıklı ve güzel diksiyonuyla sesini harika tamamlıyor.
KahkaHa var az konuşan ama konuştuğunda elit kaliteli kişiliğini belli eden.
Haktan var mesela gırgır muhabbet şamata kahkaha hepsini birden yaşatıyor sohbetiyle.
He bide bak yeni biri var Dahaka eski olduğunu iddaa etsede benim asla sevmedigim biri ilk gördüğüm anda uzak hissettiğim kendime. Nicki SunaM aslında çok pis gömesim varda sevemedim vardır bir sebebi.
Ama bak Papatyam var benim deli ama tatlı güzelim. Bazen kendi kendine bile konuşur. Sevdim en iyi yanı kimse yok diye çekip gitmez. Sunam denilen şahsın yaptığı kalitesizliği yapmaz.
Aslında harika bir mekan burası. Mekânı kalitesiz kılan şahıslardır bunu asla unutmayın.

Sohbetseninle

Sohbetseninle


Sizlerde ister boş vaktinizde isterseniz işte yada karantina altında sohbet edecek bir adres aradığınızda. Bu harika sohbet edeceğiniz sohbetmekanı adresini eş geçmeyin. Üstelik erişim çok basit hemen ister senden ister uygulama ile www.sohbetseninle.net adresine hemen gelin.
Bugünlük hoşçakalın bir dahaki makalemizde en güzel kelimelere buluşmak ümidiyle…


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →