Sohbetinkalbi

Liva     15-11-21     Sohbet, Son Dakika Haberler     , , , , , ,      160 Defa Okundu

Sohbetinkalbi olan sohbetseninle ile herkese merhaba. Yeni bir alan adı yeni bir sohbet platformu burası.

Bugünlerde yeni yerler çoğalmakta herkes aynı mantığı gütmeye devam ediyor. Her bir bireyin kendi açtığı mekan kendine güzel. Benim için nasıl kendi domainim cansa herkes için kendi olanı özel ve güzel.

Bu alanlarda insan nerede mutlu ise orada kalmayı tercih ediyor. Kalbide o sohbette atıyor. Hepimiz birilerinde, zaman zaman kalbimizi bir yerde bırakmadık mı?

Aşk girdiği yürekte sevgiliye olan bir tutkuyla artar. O tutku biz insan oğlunu daha fazla chat sitesine bağlar. Fakat o yüreğin gönül gözü yardan başka kimseyi görmez. Aynı domainimizin sahibi gibi… 

Aşık olan bir erkek veya kadın sohbetin kalbinde, aldığı her nefeste sevdiğini yaşar. Ki bu da ona verilen sevgi ve saygının değerini gösterir.

Aşk bir ömür demektir  bazıları için.Bu alan bir chat alanı olsada. İki yüreğin son atışına kadar ve iki gönlün ocağındaki son korun küllenişine kadar sevdiğini yaşatan en güzel yer halini alır. Herkesin duyumsayamadığı farklı bir sevda olur sohbet o insanda.

 

Sohbetinkalbi

Yaşanması mümkünken nerede olursa olsun yarım bıraktığımız her aşk bir gün yeniden karşımıza çıkar. Bazen kendimiz bile bu tesadüfe şaşırırız.  Sohbet siteleri içinde fazlasıyla var tesadüfler.

Her şeye rağmen bilmediğin bir hikayenin baş rolunu sen oynarsın. Reel yada sanal farketmez erkek dediğin, bir kadını bir ömür sever. Kadın dediğinse, bir ömür sevecek adamın değerini bilir.

Elbette böyle bir aşk varmı derseniz. İmkansız değil bulmak, ama evet yok denilecek kadar az sosyal sohbet ağlarında.

Sohbetinkalbi

Sohbetinkalbi

Kalpten sohbet

Sonu nereye gider belli değil kalpten edilen sohbetin. Aşk senin acısı senin içinde kopan fırtınaları kimse bilmez elbette. Kazanmak istersin fakat, her zaman talih burada insana gülmez. Ama yok değil talih belkide güler. 

Uzun lafın kısası AŞK sadece reel hayatında olmaz. Sanal hayattında sana ne getireceği belli olmaz. Sizlerde sunucu sahibimiz  gibi harika bir aşk yaşayabilir. Aşkınıza burada imza atabilirsiniz. Olmaz olmaz  demeyin olmazlar burada oluyor.

www.sohbetseninle.net

 

 

 

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →