Sohbet seninle

Liva     31-05-21     Blog, Chat, Sohbet     , , , , , , , , , , , , , , ,      165 Defa Okundu

Sohbet seninle ile herkese merhaba. Zaman zaman benim aklımı denize sokup boğasım geliyor. Galiba yeni bir kafa lazım bana bu günlerde çok fazla düşünüyor bu kafam. Aaa ilahi adalet mi dediniz? : )))

Her zaman dediğim gibi sohbet siteleri bağımlılık yapan yerlerdir.
Sen adamı yada kadını yazsın sana diye skype de beklersin fakat o sohbet odasında chat yapıyor olur. Burada dostlukta, aşkda öle birşey.
Fakat unutmayın ki denildiği gibi burada da dostun kalitelisi kavgada belli olur. Sevgilinin yani aşkın kalitelisi ise veda ederken belli olur.
Sanal yada reel farketmez sonuç aynı. Hepimiz biliyoruz ki çok normal hayatları olmayan insanlardan oluşuyor genel olarak kitlelerimiz. O halde sizde sohbet ederken kafa dağıtmak için fazlasıyla anormal olun. Belki o vakit biraz daha iyi olur sizin için hayat.
Zamanla chat siteleri içinde paranoya olursunuz.  Her gördüğün taşda bir kalp arar olursun. Her kafa içindede bir beyin var sanırsın. Fakat bu alanda beynini ve kalbini yitirmiş çok insan var. Hatırlatım…

Sohbet seninle

Sözlerim bugün biraz kinayeli evet ama öfkeden değil emin olun. Yada sohbetseninle adresimize hususi değil. Bilirsiniz benim yazmalarım genel sohbet alanlarınadır. Hususi yazdığımda direk belli ederim.
Görüyoruz ki sohbet mekanları içinde ilk görüşte aşk çok fazla. Sesini duymadan, yüzünü görmeden aşk mümkün buradaki insanlara göre.
Fakat her zaman dediğim gibi bir iki söyleşi etmenin ardından kimin ne mal olduğunu anlamak elbette mümkün.
Anlaşılmayan incelikler karşısında, kabalaşmayı insanlık sayan bir çok insan var bu alanlarda.
Dün bir sohbet sitesi içinde gördüm. Genelde sohbet şekli öyle berbattı ki normal bir user olsaydım eğer kesinlikle bir daha adım atmazdım.
Iki sevgili var ve genel sohbet ediyorlar. Gerizekalılar, manyaklar, aptallar, pislikler havada uçuşuyor. Bu nasıl muhabbet dedim ve sustum.
Size güzel bir sır vereyim. Sohbetseninle adresinde asla öyle insanlar öyle muhabbetler göremezsiniz.
Hepsi kaliteli ve seviyeli insanlar. Yani kaliteli seviyeli sohbet sitesi burası.
Deneyip test etmek size kalmış. Asice gibi kalitesiz userler barındırmaz. :  ) En sevdiğimde bu aslında.

Sohbet seninle

Sohbet seninle

Seviyeli sohbet siteleri

Hiç bitmemiş siyah beyaz puzzle gibidir elit kişilerle sohbet etmek. Tanıdıkça parçaları birleştirmeye korkarsınız. Bittiği anda elit kişiliği görmekten korkarsınız. O yokken onu özlersiniz.
Değerlidir herkes fakat değer mi tartışılır. Koca karı gibi boş laf yapacağına insanlar delikanlı gibi muhabbetini yapmalı bence.
Aşık atan insanların ayaklarını eline vermede uzmanlık kazandım ben chatyap adreslerinde.
Uzun lafın kısası;
Her yerde var bir sohbetmekani lakin mekan mı tartışılır.
Ben bildiğim tek gerçek mekanı söylüyorum hazır mısınız?
Kırılsada asla kırmayan insanların olduğu. Kalpsizzz’im desede nickiyle aslında, harika bir kalbi olan Kalpsizzz’in bulunduğu.
Gırgır muhabbet etmeyi seven Haktan’ın olduğu ve zamanla daha harika insanlarada ev sahipliği yapacak bir adres burası.
Neresi mi?
Aaaa söylemeyi unutmuşum elbetteki www.sohbetseninle.net sende boşa zaman kaybetme. Sohbetinalası bu adreste. E bende tabikiiii.
Hadi şimdi sıra sende tıkla ve hemen sohbete başla.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →