Sohbet love

Liva     15-06-21     Chat, Sohbet, Son Dakika Haberler     , , , , , , , , , , , ,      322 Defa Okundu

Sohbet love ile herkese merhaba. Aşkla sohbet olsun diğer bir tabiri. Malum love sohbet sevgi demek.

Bugün konumuz sevmek aşk olsun o zaman. Sohbet sitelerinde yaşanan aşk. Varmıdır? Bence var.

Biz kadınlar zaman zaman her işi yaparken sohbet edebiliyoruz. Bil hassa kadın erkek demeden yatağa uzanıp chat sitelerinde vakit geçirmeyide kafa dağıtmak için tercih ediyoruz. Sohbetintadi damağınızda her zaman kalabilir mesela.

Biz kadınlar sevdiği adamları en fazla yastığıyla paylaşıyor…

Lakin kadın yada erkek bir çok insanın gözleri birden fazla insanda oluyor. Nedense bir tanesine sabit kalmaları neredeyse imkansız oluyor. Bende tam tersini seviyorum.

İnsanlar seçici olmalı ve birtane sabit sahiplenebileceği birisi olmalı ki, her şeyi dibine kadar onunla yaşamalı. Ağlamalı, gülmeli,  sesini duyunca huzur bulmalı. Herkese gül dağıtmamalı. Seçtiği bir papatya olsada kıymetini bilmeli.

Mesela sohbetlove içinde olmaz dediğiniz neler var? Gelin bu konu üzerine kısa bir söyleşi yazısı paylaşalım.

Sohbet love

Sohbet love

Sohbet love

Mesela diyorsunuz ki, sohbette gönül kalır mı? Kalır sohbette gönül kalır. Zaman zaman bir kelimesini beklersiniz. Bazen sesinde bulduğunuz huzurdur sizi ona bağlayan. Yada genel sohbet etmeyi seversiniz onunla. Bazen özel sohbet harikadır onunla.
Yalnız bir gerçeği unutmayın. Genel sohbet herkes ile edilir. Özel sohbet özel olana aittir.
Bazen de, kavgaların ardından genel sohbet içinde başkasıyla cilvelerine şahit olursun.
Sohbet siteleri böyle yerler. Bugun senin sandığın adam yarın bir başkasının oluverirmiş. Bizzat şahit oldum ben buna.

Birde bakın aşkın saklamış halleri var bu alanlarda. Senle birliktedir birisi sevgilim olma herşeyim ol der, ama herşeyin h sini beceremez. Çünkü sohbet sitelerinde başka bir zalim kızı vardır hayatında. 

 

Çünkü bir kenarda da başka biri vardır hayatında. O yüzden o insan herşeyin asla olamaz. İnsanlar zaman zaman reel sohbet hayatındaki düş kırıklıklarını sanal sohbet hayatında taşırlar.

Ben yaşadım yaşayamam hesabı ama herkes yaşadığını bu alanlarda yaşatabilir bir başkasına. Ne kadar inkar edilirse edilsin hayat bu.

Büyük  edilen laflar er yada geç bi şekilde vurur insan yüzüne. Söylenecek  o kadar çok laf varki ben bazen susarak çok şey söylüyorum. Sanal sohbet yada reel sohbet farketmez. Benim için ikiside aynı. İnsan her yerde insan ve her yerde duyguları var insanın.

Sizlerde güzel insanları hilesiz hurdasız tanımayı istiyorsanız sadece yapmanız gereken www.Sohbetseninle.net adresini ziyaret etmek. İnsanların sevmek denen kavrama nasıl sanal hayatta baktığını birde bu adreste tanıyın. Bugünlük hoşçakalın.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →