Özlem sohbet

Liva     19-05-21     Chat, Sohbet     , , , , , , , , , , , , ,      207 Defa Okundu

Özlem sohbet ile merhaba. Özlemsohbet bana biraz geçmişi anımsattı. Hani gece bir sürü şarkı dinlersinde, en sonunda uykun gelir şarkılarla chat yaparken. Gözlerin telefon elinde kapanır. O sırada yayındaki dj bir şarkı söyler güzel sesiyle. Sırf o şarkı için gözlerin açılır.
Belki engelleri hatırlatır size belkide imkansızlıkları. Bazi şeyleri başarmanız için çok çalısmanız gerektiğini yılmadan sabretmeniz gerektiğini hatırlatır radyoda söylenen şarkı.
Zaman zaman kaybettiklerinizi ve özlemlerinizi hatırlatır. Yep yeni dj lerimiz kaliteli yayın imkanıyla sizlerin sesini duyurabilir chat kanalında.
Sevgiyle harmanlanacak, anılara yolculuk edeceksiniz bu sohbet alanında. Belkide karşınıza harika bir aşk çıkacak imrenerek izleyeceksiniz.
Bizim sohbet ile ağlayacak belkide sinirlenip isyan edeceksin. Bu sohbet sitesi içinde kendinden yada çevrenden birşeyler muhakkak bulacaksın. Çünkü bu alanda biraz sen birazcık ben, birazda öteki var…
Türkiyede geniş bir chat kitlesine sahip bu alanlarda her duyguyu tadabilmek mümkün. Lakin dilerim yasak bir aşkın mahkumu olmayın.

Özlem sohbet

Sevginin en temiz halini yaşamak nasıl bir duygu onu tatmakda mümkün elbette. Hiçbir çıkar gözetmeden özlemle sohbet eden, elini tutmadan gözüne bakmadan seven bir çok insan var.

Hiç bitmesin chat platformu içinde istenilen heyecanlar.  Rutinler ve hayaller hiç yaşanmamış tatlı bir hayali sohbet anısına dönüşe bilir.
Bu alanlar aslında saygıya dönüştürülen gurur dışında sizde pek birşey bırakmaz. Ama özlersiniz zamanla yaptığınız her muhabbeti. Kiminin sesi yara bırakır, kiminin nefesi…

Özlem sohbet

Her muhabbet bir hikaye

Aile içi şiddeti yaşamış, töreden birçok cinayete şahit olmuş. İntihar etmiş, evlatlık olduğunu öğrenmiş ve kültür çatışması içinde büyümüş bir çok birey.
Aşkı tatmış,varoluş sancısını yaşamış en sonunda infilak noktasında sohbet platformuna gelmiş kaybettikleriyle.
Her muhabbet burada yeni bir hikaye. Belki maddi güçlü lakin manevi olarak zayıf hisseden insanların biraz sohbet ederek kafa dağıttıkları bir alan burası.
Yaşadığını hissedebilmek, geçmişinden kurtulabilmek hepimizin elinde.
Geçmişe takılı kalmayın. İnsan asla geçmişi unutmaz lakin ordada takılı kalırsanız hiç geçmez. Benimki hiç geçmiyor…
Hayata dair bir anlam oluşturun. Geçmişinizle barışık olmadan bunu başaramazsınız. Yüzleşin geçmişinizdeki gerçeklerle. En çok canınızın acıdığı o anlarda ihtiyaç duyacaksınız chat platformuna.
Sizleri hoş geldin diye karşılayacak illaki birileri var. Yüzleştiklerinizden bu alanda bir bir sıyrılıp yeniden öz güveninizi sağlayacaksınız emin olun.
Türkiyede ve dünyada hala ilgililerini kaybetmeyen özlemsohbet alanı seninde kalmanı sağlayacak bir platform.
Adresimiz çok kolay lakin muhabbeti olay. Hemen www.sohbetseninle.net adresine gelin. Sizde kendinizi bizimle iyi hissedin.
Bugünlük hoşçakalın. Bir dahaki makalemizde daha güzel söyleşilerde buluşmak ümidiyle…


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →