sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Oscar’da ünlülerden Ukrayna’ya destek

Oscar’da ünlülerden Ukrayna’ya destek

Sohbet Girişi

 
 

2022 Oscar Ödülleri törenine katılan Hollywood’un ünlü yüzler Rus saldırısı altındaki Ukrayna’ya desteklerini mavi kurdele takarak gösterdi.

Bu yıl 94’üncüsü düzenlenen Oscar Ödülleri’nde, Rus saldırısı altındaki Ukrayna’ya destek vermek isteyen ünlüler, yakalarındaki mavi kurdele ile savaşı protesto etti. Oscar töreni uzun yıllardır  politik söylemlerin yansıtıldığı bir platform haline geldi. Ukrayna’da devam eden savaşa ilgi çekmek için harekete geçen ünlü isimler, desteklerini kırmızı halıda gösterdi.Gecede Onur Ödülü alan oyuncu ve yönetmen Tyler Perry, Vanity Fair partisinde mavi-sarı kurdele ile Ukrayna’ya destek verdiğini gösterdi.
Oscar töreninde Ukrayna’ya yardım çağrısında bulunan diğer isimler şöyle…2020 yılında Parazit filmiyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alan Youn Yuh-jungPenelope Cruz’un başrolde olduğu Parallel Mothers filminin yönetmeni Pedro AlmodóvarÖdül sunduğu esnada “Ukrayna’da yaşananlar düşünüldüğünde çok önemli bir an” açıklamasında bulunan Jamie Lee CurtisGecede ödül alan Dune’ün başrol oyuncularından Jason MomoaEn İyi Erkek Oyuncu ödülünü sunmak için sahneye çıkan Samuel L. Jackson

51
Cevap bırakın