sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Oscar’da Ucuz Roman (Pulp Fiction) sahnesi

Oscar’da Ucuz Roman (Pulp Fiction) sahnesi

Sohbet Girişi

 
 

Sinema dünyasının kült yapımı Ucuz Roman’ın (Pulp Fiction) oyuncuları Samuel L. Jackson, Uma Thurman ve John Travolta dün gece yapılan 2022 Oscar Ödülleri töreninde sahnede bir araya geldi. Üç oyuncu, filmdeki meşhur ışıklı Bond çantasına gönderme yaptı.

Quentin Tarantino’nun 1994 yapımı kült filmi Ucuz Roman’ın (Pulp Fiction) oyuncuları 2022 Oscar Ödülleri sahnesinde buluştu. Samuel L. Jackson, Uma Thurman ve John Travolta dün gece Los Angeles’taki Dolby Theatre’da düzenlenen törenin sahnesinde bir araya geldi.
Üç oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını alan ismi açıklamak üzere sahnedeydi.Samuel L. Jackson, “Ucuz Roman bir başyapıttı ama bu ikisi her şeyin bir dans yarışmasıyla ilgili olduğunu düşünüyor” derken, Uma Thurman ve John Travolta arkada dans etmeye başladı.Jackson daha sonra sahnede yanında getirdiği çantaya yöneldi. Üç oyuncu, Ucuz Roman’ın meşhur ışıklı çanta sahnesini canlandırarak çantadan En İyi Erkek Oyuncu’nun adını yazan kartı çıkardı ve Will Smith adını anons etti.Filmde kullanılan ışıklı Bond çantası, sinema seyircisi tarafından, içinde ne olduğu bilinmeyen gizemli bir çanta olarak görülüyor.Sahneye çıkan Will Smith, King Richard filmiyle kazandığı Oscar ödülünü teslim alırken Ucuz Roman oyuncularıyla sarıldı.Will Smith, En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına layık görüldüğü törende, henüz adı anons edilmeden önce eşinin rahatsızlığı hakkında şaka yapan komedyen Chris Rock’a sahneye çıkıp tokat atmasıyla Oscar gecesine damga vurdu.Chris Rock, sahnedeyken bazı çiftleri tiye alan şakalar yaptıktan sonra Jada Pinkett Smith’in saçı olmadığına dikkat çekmiş ve “Jane’in Zaferi’nin yeni filmi ne zaman geliyor?” diye alaycı bir biçimde sormuştu. Ridley Scott’ın yönettiği 1997 tarihli ‘Jane’in Zaferi’ filminde Demi Moore, saçları üç numara olan, özel eğitim alan bir askeri canlandırıyordu.Smith, şakadan sonra sahneye çıkıp Rock’a sert bir tokat attı. Smith sahneden inerken Rock, “Vay be. Will Smith beni fena tokatladı” dedi. Smith, koltuğuna döndükten sonra Rock’a, “Eşimin adını o lanet ağzına alma” diye bağırdı. Rock, bunun karşılığında, “Sadece ‘Jane’in Zaferi’ şakası yaptım” dedi. Smith, sesini daha da yükselterek tekrar, “Eşimin adını o lanet ağzına alma” diye bağırdı.Rock, olayı şakaya vurmaya çalışarak, “Bu televizyon tarihinin en büyük gecesiydi” diye konuştu.Smith, daha sonra ödülünü almak için sahneye çıktığında davranışı nedeniyle özür diledi.Ancak özrü, Will Smith’in, aldığı ilk Oscar’ıyla değil, sahneye çıkıp Chris Rock’a tokat atmasıyla Oscar tarihine geçmesine engel olamadı.

60
Cevap bırakın