sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Küçükçekmece adliyesi önünde silahlı kavga: 4 ölü, 3 yaralı

Küçükçekmece adliyesi önünde silahlı kavga: 4 ölü, 3 yaralı

Sohbet Girişi

 
 

SON DAKİKA HABERİ: Küçükçekmece Adalet Sarayı önünde çıkan silahlı kavgada 4 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Olayla ilgili 18 kişi gözaltına alındı.

Küçükçekmece Adliyesinin otopark çıkışında çıkan silahlı kavgada ölü sayısı 4’e yükseldi.

Alınan bilgiye göre, bir davanın tarafları arasında adliye otoparkında çıkan tartışma, kısa sürede büyüyerek silahların da kullanıldığı kavgaya dönüştü.

Olay yerine sevk edilen polis ve sağlık ekiplerince yapılan incelemede, Nazım S, Kadir M. ve Sercan S’nin hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Silahlı kavgada yaralanan Ercan S, Diyar S. ve Orhan S, çevre hastanelere kaldırıldı. Ağır yaralanan Ercan S’nin hastanedeki müdahaleye rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi.

Polis olayla ilgili yaptığı çalışmada 18 kişiyi gözaltına aldı.

Olayda kullanıldığı belirtilen iki tabanca ile bir pompalı tüfek de ele geçirildi.

Bu arada 4 kişinin yaşamını yitirdiği, 2 kişinin yaralandığı silahlı kavga anları kameralara yansıdı.

BAŞSAVCILIKTAN AÇIKLAMA

Küçükçekmece Başsavcılığından yapılan açıklamada ise, şu bilgiler paylaşıldı:

“08/11/2021 tarihinde Küçükçekmece ilçesinde meydana gelen silahla kasten yaralama olayına ilişkin, Küçükçekmece 22. Asliye Ceza Mahkemesinde yürütülen kovuşturmada, yapılan duruşma sonrası Küçükçekmece Adliyesinin 200 metre dışında açık otopark çıkış noktasında iki grup arasında silahlı çatışma yaşandığı, olayda 4 kişinin vefat ettiği, 2 kişinin ise yaralandığı, olaya toplamda ilk tespitlere göre 24 kişinin karıştığı, 18 kişinin gözaltına alındığı, olayda kullanılan iki silah ve bir pompalı tüfeğin ele geçirildiği anlaşılmış olup olayın öğrenilmesi üzerine ivedilikle soruşturma işlemlerine başlanılmış olup soruşturma titizlikle yürütülmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

79
Cevap bırakın