sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Kayserispor’dan Ömer Erdoğan açıklaması

Kayserispor’dan Ömer Erdoğan açıklaması
duyarlı resimler

Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, prensip anlaşmasına vardıkları teknik direktör Ömer Erdoğan ile imza aşamasına geçemediklerini belirterek, “Kısa süre içinde bu kadro üzerine artı değer katacak, taraftarımıza coşkular yaşatacak bir teknik direktör ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, prensipte anlaştıkları teknik direktör Ömer Erdoğan ile imza aşamasına gelemediklerini açıkladı.

Gözbaşı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ekonomik sorunlar sadece ülkemizi değil tüm dünya futbolunu etkiliyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hepimizin ayaklarının yere basması gerekiyor. Prensipte anlaştığımız Ömer Erdogan ile imza aşamasına geçemedik. Biz köklü, büyük bir kulübüz. Oturmuş güçlü bir kadromuz var. Kısa süre içinde bu kadro üzerine artı değer katacak, taraftarımıza coşkular yaşatacak bir teknik direktör ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Ömer Erdoğan, sosyal medya hesabından, “Berna Gözbaşı hanımefendiyle en son yaptığımız görüşme sonucunda transfer tahtası ile alakalı gelişen maniler sebebiyle büyük bir üzüntüyle bu anlaşmanın tarafımca kabul edilemeyeceğini kendilerine belirttim” açıklamasında bulunmuştu.

6
Cevap bırakın