sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

İstanbul’da sağanak yağış etkili oluyor (Yağmur ne zaman sona erecek?)

İstanbul’da sağanak yağış etkili oluyor (Yağmur ne zaman sona erecek?)

Sohbet Girişi

 
 

Sabah saatlerinden itibaren İstanbul’da etkili olmaya başlayan yağış, şiddetini giderek artırdı. Sağanağın etkisiyle cadde ve sokaklar göle döndü, bazı araçlar da yolda kaldı. Gök gürültülü yağışın megakentte, akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

İstanbul’da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor.
EMİNÖNÜ’DE ESNAFIN ZOR ANLARI (VİDEO)Kentte sabah başlayan ve devam eden sağanak nedeniyle bazı cadde ile sokaklarda su baskınları oluştu.Ekipler, su baskınlarının yaşandığı yerlerde tahliye çalışmaları yapıyor.Bazı vatandaşlarsa şiddetli yağışa yolda yakalandı.Yağışın etkisiyle toplu taşıma seferlerinde de aksama yaşanıyor.
Önlem amaçlı bazı durakların kapatıldığını duyuran Metro İstanbul, T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattında trenlerin düşük hızla ilerlediğini belirtti.İstanbul’u etkisi altına alan ”gök delindi” derecesinde yağan yağmur ne zamana kadar devam edecek?AKOM’dan yapılan açıklamaya göre; yağmur ilerleyen saatlerde etkisini artıracak.Öğle saatlerine kadar gök gürültüsü ve şimşek ile beraber yer yer yoğun sağanak geçişlerinin yaşanacağı tahmin ediliyor.Öte yandan sabah saatlerinde etkisini artıran yağmur nedeniyle Pegasus Hava Yolları’nın Tel Aviv-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapamadı.
Bir süre havada tur atan ve bu yüzden yakıt kritiğine giren uçak Çanakkale Havalimanı’na yönlendirildi.Aynı saatlerde birçok uçak da havada tur attı.Uçakların yakıt kritiğine girmemesi için 09.28-10.20 saatleri arasında Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapan uçaklara öncelik verilirken, kalkış seferlerinde ise kısa süreli gecikmeler yaşandı.İşte İstanbul’un sağanak mücadelesinden fotoğraflar…

12
Cevap bırakın