sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

İstanbul’da gök delindi

İstanbul’da gök delindi

Sohbet Girişi

 
 

Sabah saatlerinden itibaren İstanbul’da etkili olmaya başlayan yağış, şiddetini giderek artırdı. Sağanağın etkisiyle cadde ve sokaklar göle döndü, bazı araçlar da yolda kaldı. Gök gürültülü yağışın megakentte, akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

İstanbul’da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor.Kentte sabah başlayan ve devam eden sağanak nedeniyle bazı cadde ile sokaklarda su birikintileri oluştu.Ekipler, su baskınlarının yaşandığı yerlerde tahliye çalışmaları yapıyor.Bazı vatandaşlarsa şiddetli yağışa yolda yakalandı.Yağışın etkisiyle toplu taşıma seferlerinde de aksama yaşanıyor.
Önlem amaçlı bazı durakların kapatıldığını  duyuran Metro İstanbul, T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattında trenlerin düşük hızla ilerlediğini belirtti.İstanbul’u etkisi altına alan ”gök delindi” derecesinde yağan yağmurun ne zamana kadar devam edecek?AKOM’dan yapılan açıklamaya göre; yağmur ilerleyen saatlerde etkisini artıracak.Öğle saatlerine kadar gök gürültüsü ve şimşek ile beraber yer yer yoğun sağanak geçişlerinin yaşanacağı tahmin ediliyor.İşte İstanbul’un sağanak mücadelesinden fotoğraflar…

11
Cevap bırakın