sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

İran ve Özbekistan’dan Mardin ve Gaziantep’teki trafik kazaları dolayısıyla taziye mesajı

İran ve Özbekistan’dan Mardin ve Gaziantep’teki trafik kazaları dolayısıyla taziye mesajı

Sohbet Girişi

 
 

Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasır Kenani, Mardin ve Gaziantep’teki trafik kazalarında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.

Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Mardin ve Gaziantep’teki trafik kazalarında hayatını kaybedenler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a taziye mesajı yolladı.

Mirziyoyev, taziye mesajında, çok sayıda kişinin hayatını kaybetmesine ve yaralanmasına yol açan Mardin ve Gaziantep’teki trafik kazaları sebebiyle üzgün olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Mirziyoyev, Mardin ve Gaziantep’teki trafik kazalarında hayatını kaybedenler için Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara ise acil şifalar diledi.

İRAN DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI SÖZCÜSÜ TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasır Kenani, Gaziantep-Nizip Otoyolu’nda meydana gelen trafik kazası nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

İran Dışişleri Bakanlığı Bilgi Merkezine göre Kenani, Gaziantep’teki trafik kazası dolayısıyla Türk halkı ve hükümetine başsağlığı dileğinde bulundu. Kenani, kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına da taziyelerini iletti, yaralılara ise acil şifa diledi.

21
Cevap bırakın