sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Demet Evgar’dan anneliğe geçiş kutlaması: Dua edip şarkı söylediler

Demet Evgar’dan anneliğe geçiş kutlaması: Dua edip şarkı söylediler
duyarlı resimler

Yakın zamanda anne olmaya hazırlanan oyuncu Demet Evgar, ‘baby shower partisi’ yerine arkadaşlarıyla birlikte ‘anneliğe geçiş kutlaması’ yaptı. Evgar’ın evinin bahçesinde düzenlenen kutlamada dualar edildi ve Evgar’a hediyeler verildi.

Hamileliğinin altıncı ayına giren ve yakın zamanda ‘Mavi’ adını vereceği kızını kucağına almaya hazırlanan ünlü oyuncu Demet Evgar, ‘baby shower partisi’ yerine Anneler Günü’nde evinin bahçesinde ‘anneliğe geçiş kutlaması’ gerçekleştirdi.Son dönemde oldukça popüler olan ve birçok anne adayının doğum öncesi düzenlediği baby shower partisi yerine geçmişi uzun yıllara dayanan bir ritüeli tercih eden Evgar’a arkadaş gurubu da eşlik etti.41 yaşındaki Evgar ve arkadaşları, anneliğe geçiş kutlamasında yere oturarak, ellerinde çiçeklerle ‘Mavi’ bebek için dua edip şarkı söyledi.
Kutlamada arkadaşları Evgar’a satın aldıkları değil, kendi elleriyle ürettikleri hediyeleri verdi.Öt yandan ritüele katılanlar, dans ve masallar eşliğinde Evgar’ın bebeği için güzel temennilerde bulundu.İlk bebeğine hamile olan Evgar, kutlamada ritüellere uyarak göbeğine kınayla ‘kalp’ ve ‘eli belinde’ motifleri çizdirdi.Oyuncu, kutlamadan yansıyan kareleri sosyal medya hesabından yayınlamayı da ihmal etmedi.
Evgar, paylaşımını, “Analığı, yaratımı, Mavi ile kız kardeşlerimle, şarkılarla, dualarla, masallarla, danslarla onurlandırdığımız günümüz kutlu olsun” notuyla paylaştı.Evgar, geçtiğimiz mart ayında altı yıldır birlikte olduğu sevgilisi Levent Babataş ile aile arasında düzenlenen sade bir törenle dünyaevine girmişti.
Evgar, kısa bir süre önce de eşi Babataş ile katıldığı bir törende hamilelik süreci hakkında açıklamalar yapmıştı.
Çok mutlu olduğunu belirten Evgar, “Hamilelik çok güzel geçiyor” demişti.

2
Cevap bırakın

Sohbet Girişi

Kategoriler

Popüler Yazılar