sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Beyonce yeni albümü ‘Renaissance’ın kapağını paylaştı

Beyonce yeni albümü ‘Renaissance’ın kapağını paylaştı
duyarlı resimler

RB müziğin yıldız ismi Beyonce, yeni albümü ‘Renaissance’ın kapak fotoğrafını paylaştı. 6 sene sonra ilk defa albüm çıkaracak olan şarkıcının hayranları, albüm kapağını ünlü Lady Godiva tablosuna benzetti.

Beyonce hayranlarının albüm özlemi son buluyor. ‘Renaissance’ adında yeni bir albümünü çıkaracağını duyuran şarkıcı, albüm kapağını paylaştı.Grammy ödüllü şarkıcı, albüm kapağında camdan bir at üzerinde poz verdi.Şarkıcının bu pozu ünlü Lady Godiva tablosuna benzetildi.İngiliz sanatçı John Collier’in 1897 tarihli tablosu, 13. yüzyılda eşi Lord Leofric’in kiracılarına uyguladığı baskıcı vergilendirmenin geri alınmasını sağlamak için sokaklarda sadece uzun saçlarıyla örtünerek çıplak bir şekilde ata binen Lady Godiva’nın tasvirini konu alıyor.
(Fotoğraf: Herbert Sanat Galerisi ve Müzesi’nde bulunan John Collier tarafından yapılmış Lady Godiva eseri)Şarkıcının yeni albümünde toplamda 16 şarkının olduğu ve 29 Temmuz’da piyasaya çıkacağı biliniyor.Şarkıcı Lemonade albümü ile Grammy’de 9 adaylık kazanmıştı. ‘Formation’ klibi Grammy Ödülleri’nde En İyi Müzik Video ödülünün sahibi oldu.

8
Cevap bırakın