sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Bahçeli: Asıl vız gelecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu’dur

Bahçeli: Asıl vız gelecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu’dur
duyarlı resimler

MHP lideri Bahçeli, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisine tepki gösterdi. Bahçeli, ”Bizim anlamadığımız bu belediye başkanının hangi şehrimizin siyasi sorumluluğunu üstlenmiş olduğudur. İstanbul’u bırakıp gitmesi siyasi ahlakın neresine sığmıştır? Asıl vız gelecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu’dur” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuşuyor.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

”El ele verdiğimiz müddetçe hiçbir oyun bize sökmeyecektir. Türk milleti bayramıyla, bayrağıyla, bağımsızlığıyla, tüten bacasıyla tarih boyunca mazluma ses zalime de set olmuştur.

İstismarı ve inkarı siyasi mücadelelerin cümle kapısı haline getirmiş bozuk, bulanık zihniyet sahiplerinin bizim tavrımızı, tarzımızı anlaması eşyanın tabiatına aykırıdır.

MUHALEFETE TEPKİ

CHP’de hayır umut gelecek yoktur. Aylardır devam ede gelen cumhurbaşkanı adayının kinm olacağı sorusuna henüz kalıcı bir cevap verilebilmiş değildir. Israrlı arayışlar inatçı görüş ayrılıklarını derinleştirmiştir. Zillet ittifakı partilerin birbirine çalım atmayı adeta meslek edinmişlerdir. Kılıçdaroğlu’nun aday gösterilmeye isteği karşı duruşla kırılmaktadır.

MİLLET İTTİFAKI’NIN CUMHURBAŞKANI ADAYI KİM OLACAK?

Kim olursa olsun sandıktan çıkacak Cumhur İttifakı’dır. Seçimlerin erken alınması diye bir şey söz konusu olamayacaktır.

İMAMAOĞLU’NUN KARADENİZ GEZİSİNE TEPKİ

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı’nın bayramda Karadeniz turuna çıkıp mitingler düzenlemesi ortamı kızıştırmıştır.Bizim anlamadığımız bu belediye başkanının hangi şehrimizin siyasi sorumluluğunu üstlenmiş olduğudur. İstanbul’u bırakıp gitmesi siyasi ahlakın neresine sığmıştır? İBB Başkanı cumhurbaşkanı adayı olmak arzusundaysa karşımıza çıkıp mertçe itiraf etsin ki biz de ona göre muamele edelim. İstanbul İstanbul olalı böylesi bir zillet hezimet ne görmüş ne de yaşamıştır. Asıl vız gelecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu’dur. İstanbul ziyan edilmiştir.”

9
Cevap bırakın

Sohbet Girişi

Kategoriler

Popüler Yazılar